Perkusyjny Prezent na każdą okazję!

Voucher otrzymasz w ciągu 3 minut po zakupie na Twój adres e-mail. Dla kogo to dobry prezent? 
W naszej szkole uczymy dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Nie trzeba nic umieć. Nasi uczniowie mają 5 lat i 85 lat :). 
Nigdy nie jest za późno na spełnienie marzenia.

1 LEKCJA GRY NA PERKUSJI  cena  150 zł

2 LEKCJE GRY NA PERKUSJI cena 300 zł

2 LEKCJE GRY NA PERKUSJI + PAŁECZKI 

297 zł, cena bez rabatu 350 zł 

Zostało 4 z 30 voucherów


Q&A:

1. Gdzie będą lekcje?

Na lekcje osoba obdarowana będzie się mogła umówić do naszych dwóch lokalizacji: w Warszawie przy al. Jerozolimskich 117 (samo centrum) lub w Józefosławiu (koło Piaseczna).

2. Jak wygląda proces zakupu Vouchera?

Cały proces trwa 5 minut. Voucher kupisz online, korzystając z BLIK'a lub wygodnej płatności online. Od razu po zaksięgowaniu otrzymasz maila. Otrzymasz w nim fakturę i Voucher PDF. 

3. Kiedy otrzymam pałeczki?

Osoba obdarowana otrzyma je tuż przed lekcją. Jeśli zależy Ci, żeby otrzymała je wcześniej, napisz na info@drumacademy.pl - umówimy się z Tobą i będziesz mógł je odebrać wraz z voucherem w jednej z naszych siedzib. Możemy je wysłać też kurierem inPost.

4. Ile czasu ważny jest voucher?

Voucher jest ważny 6 miesięcy od daty zakupu. 

5. W jakich godzinach są zajęcia

Nasze siedziby pracują od poniedziałku do piątku od 14:00 do 22:00, a w soboty od 8:00 do 18:00 i w tych godzinach można umawiać się na lekcje.

6. Czy lekcje z voucherów są indywidualne czy w grupach

Zajęcia są indywidualne. Jeśli ktoś chce wymienić ten voucher na zajęcia grupowe będzie miał taką możliwość. Lekcje trwają 45 min, jeśli chcesz grać dłużej w naszej szkole możesz wynająć salkę z perkusją na godzinę już od 50 zł/h.

7. Kto będzie nauczycielem?

W naszej szkole uczą świetni edukatorzy. Zawodowi perkusiści, którzy aktywnie grają m.in z Michałem Szpakiem, Red Lips czy w projektach alternatywnych. Nasza szkoła działa na rynku 10 lat i otrzymała nagrodę Perkusyjnej Szkoły Roku przyznanej przez Magazyn Perkusista, głównie przez świetnych nauczycieli, którzy są sercem naszej szkoły. Dbamy, żeby między uczniem, a nauczycielem była chemia. Dzięki dużej kadrze nasi uczniowie mogą wybrać swojego nauczyciela prowadzącego, który idealnie się wpasuje do zainteresowań muzycznych ale też energii i charakteru ucznia.

8. Jaki voucher wybrać?

W przypadku dzieci proponujemy na start od 2 do 4 lekcji. Tu trzeba uważać, żeby dzieci miały radość z grania i same chciały. Jeśli po kilku lekcjach mały perkusista zmieni zdanie i nie będzie chciało chodzić voucher będzie można przepisać na inną osobę.  Dla osoby dorosłej można śmiało wybierać vouchery od 4 do 10 lekcji. Tyle lekcji wystarczy, żeby osoba obdarowana mogła zagrać u nas np: na koncercie uczniów.

9. Jak wykorzystać voucher 

Na voucherze osoba obdarowana będzie miała podany adres e-mail do rezerwacji terminu lekcji. Będzie się mogła umówić zdalnie. 

10. Jak często odbywają się zajęcia?

Najczęściej uczniowie umawiają się na jedną lub dwie lekcje w tygodniu. Mieliśmy uczniów, którzy przyjeżdzali z daleka specjalnie, żeby się uczyć w naszej szkole, wtedy organizowaliśmy dla nich intensywny dzień i kilka godzin nauki za jednym razem. Taki voucher można wykorzystać dopasowując do indywidualnych potrzeb. Opiekun danej siedziby przygotuje różne możliwości i dopasuje do potrzeb.

Masz jeszcze pytanie?

Zapraszamy do kontaktu na info@drumacademy.pl lub pod numerem 720-777-841

.